Konsultant(ka) Urody / Beauty Consultant Aelia Duty Free - Lotnisko

Lagardere Duty Free Sp. z o.o.

Żwirki i Wigury 1

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klientów i aktywna sprzedaż produktów w sklepie Aelia Duty Free zlokalizowanym na lotnisku

  • Reprezentowanie marki i komunikacja z jej przedstawicielem

  • Dbanie o wygląd ekspozycji oraz uzupełnianie brakującego towaru i testerów

Nasze wymagania

  • Zamiłowanie do branży BEAUTY, znajomość rynku i obecnych trendów

  • Doświadczenie zawodowe w roli Konsultantki Urody (lub dyplomowana wiedza z zakresu kosmetologii)

  • Nie wykluczamy zatrudnienia osób bez doświadczenia w pracy Konsultantki Urody. Jeśli świat kosmetyków i perfum stanowi dla Ciebie życiową pasję, to aplikuj i przekonaj nas, że właśnie Ciebie potrzebujemy :)

  • Liczymy na Twój entuzjazm i zaangażowanie oraz chęć rozwijania własnych umiejętności i zdobywania wiedzy

  • Oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i przedstawicielem marki

To oferujemy

  • Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku, w świecie luksusowych marek

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat)

  • Bezpłatne kosmetyki i perfumy topowych marek do testowania

  • 30% zniżki na wszystkie produkty w sklepach Aelia Duty Free

  • 50% zniżki do restauracji, kawiarni i lodziarni należących do Grupy Lagardere (m.in. So!Coffee, Paul, Furore!, Chief's)

  • Benefity: prywatną bezpłatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport Plus, bezpłatne ubezpieczenie na życie NN i kartę podarunkową Sodexo na święta

  • Liczne szkolenia wewnętrzne oraz szkolenia produktowe organizowane przez marki (w ramach Twojego czasu pracy) pozwolą Ci się rozwinąć i zdobyć kolejne doświadczenia w branży

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Lagardere Duty Free to światowy lider w branży Travel Retail. Posiadamy sieć sklepów wolnocłowych zlokalizowanych na prawie wszystkich polskich lotniskach. Nasze sklepy to m.in.: Aelia Duty Free, Aelia Beauty, The Fashion Gallery, The Fashion Place Accessories. Oferujemy ekskluzywne produkty topowych marek i wysoki standard obsługi klienta.

Przewiń do profilu firmy