Oferta pracy

Konsultant/ka Urody

Benefit Cosmetics

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w perfumerii

  • aktywna sprzedaż kosmetyków Benefit

  • wykonywanie serwisów stylizacji brwi (woskowanie i koloryzacja)

  • aktywne pozyskiwanie lojalnych klientów

  • budowanie lojalności stałych klientów

  • organizacja animacji i eventów w miejscu sprzedaży – tzw. Benefit Party

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu makijaży i kosmetyce

  • zorientowanie na osiąganie celów: dziennych, miesięcznych

  • umiejętność pracy w grupie

  • łatwość nawiązywania relacji i umiejętność szybkiej nauki

  • j. angielski mile widziany

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • system premiowy

  • kafeteria benefitów

  • program szkoleniowy

Benefit Cosmetics to wyjątkowa marka kosmetyczna, która powstała w 1976 roku w San Francisco. Od tamtej pory Benefit cieszy się pozycją absolutnego eksperta w dziedzinie makijażu, pielęgnacji i stylizacji brwi, czego wizytówką są Brow Bary Benefit, stanowiska, w których wykonujemy serwisy brwi. Hasłem przewodnim marki jest „Laughter is the best cosmetic”, bo w Benefit wierzymy, że makijaż jest tylko dodatkiem do pięknego uśmiechu i pewności siebie.

Do pracy w Brow Bar Benefit poszukujemy niebanalnych osób, które mają ogromne poczucie humoru (warunek konieczny), otwartych, lubiących nietypowe i ambitne wyzwania. Jeśli uważasz, że jesteś właśnie taką osobą – ta praca jest właśnie dla Ciebie! Benefit Cosmetics dostępny jest w Polsce wyłącznie w perfumeriach Sephora.

Przewiń do profilu firmy