Konsultant/-ka w Centrum Obsługi Klienta

Nowa Itaka Spółka z o.o.

Władysława Reymonta 39

Opole

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta indywidualnego i biznesowego

  • wsparcie dla biur sprzedaży i udzielanie informacji w oparciu o ofertę i systemy rezerwacyjne

  • obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej

  • współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze klienta

  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji

  • zainteresowanie geografią świata oraz zagadnieniami turystyki zagranicznej

  • wielozadaniowość, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • kompleksowe szkolenie i wdrożenie w nowe obowiązki

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • zróżnicowany grafik dający czas na życie prywatne w ciągu dnia

  • super lokalizacja w samym centrum miasta

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

Bądź na tak! Podejmij życiowe wyzwanie i dołącz do wielkiej rodziny ITAKI, największego polskiego biura podróży.

Poznaj z nami podróże od podszewki i przekonaj się, że ITAKI świat jest piękny! Czekamy na Ciebie.

Przewiń do profilu firmy