Oferta pracy

Konsultant/-ka w Dziale Call Center

EDISON ENERGIA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań potencjalnym Klientom z naszymi Doradcami Techniczno-Handlowymi,

  • Przedstawienie obszaru działalności firmy,

  • Planowanie tras dla Handlowców.

Nasze wymagania

  • Posiadasz podobne doświadczenie lub chcesz zacząć pracować w obsłudze telefonicznej,

  • Jesteś osobą super komunikatywną i wielozadaniową,

  • Masz ambicje na więcej!

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe + premia,

  • Pracę na tzw. ciepłej bazie czyli potencjalni Klienci wstępnie zainteresowani ofertą,

  • Jasno zdefiniowane cele,

  • Duże możliwości awansu w strukturach firmy,

  • Prywatną opiekę medyczna po okresie wdrożeniowym,

  • Nowoczesne, dobrze zaadaptowane biuro, w dogodnej lokalizacji,

  • Pracę w wiodącej organizacji z branży OZE!

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • brak dress code’u

EDISON ENERGIA Spółka Akcyjna

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

Przewiń do profilu firmy

Edison Energia to ludzie!

A Dział Wsparcia Sprzedaży to jedna z najważniejszych funkcji w naszej firmie!

To tutaj wszystko się zaczyna! Zanim potencjalny Klient stanie się Klientem usłyszy Ciebie :) Pamiętaj, że jesteś początkowym ogniwem w łańcuchu sprzedaży.