Ta oferta pracy jest nieaktualna od 126 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant/ka w dziale wsparcia

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-02-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W celu świadczenia usług pracy tymczasowej dla naszego klienta międzynarodowej firmy będącej liderem w branży tytoniowej, poszukujemy osoby na stanowisko wspierające w dziale Trade Communication.

    Nr ref.: /134/02/2019/NS//36927
    Warszawa
    oferujemy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (opłacone składki ZUS, płatne urlopy oraz pozostałe świadczenia),
    • Praca w okolicy metra Dworzec Gdański,
    • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17,
    • Pakiet dodatków Randstad Plus : karta sportowa i opieka medyczna w atrakcyjnej cenie;atrakcyjne zniżki na zakupy online w sklepach, restauracjach i kawiarniach,
    • Bony lunchowe 190zł co miesiąc , pakiet opieki medycznej Luxmed,
    • Praca w ciekawym miejscu i przyjemnej atmosferze.
    zadania
    • Pierwsza pomoc w udzielaniu informacji użytkowników platformy Open w zakresie:
    • dostępu do platform, resetu hasła oraz aktywacji kont,
    • reklamacji zamawianych produktów za pośrednictwem platformy,
    • rozpatrywanie reklamacji za skuteczne polecenia konsumentów.
    • Prowadzenie korespondencji z użytkownikami platformy.
    • Administrowanie bazy z kodami unikalnymi :
    • codzienne generowanie kodów unikalnych dla nowych użytkowników,
    • publikowanie kodów na platformie Open.
    • Wsparcie administracyjne w zakresie prawidłowego funkcjonowania działu B2B Trade Communication,
    • Telefoniczna Pomoc w udzielaniu informacji naszym Przedstawicielom Handlowym.

    oczekujemy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2),
    • Dobra znajomość programu Excel,
    • Dobrze rozwinięte zdolności analityczne,
    • Umiejętność logicznego myślenia,
    • Skrupulatności,
    • Zdolności do rozwiązywania problemów,
    • Dostępności do podjęcia pracy od zaraz.

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47