Logo Pracuj.pl

Konsultant/ka w Perfumerii Sephora

Sephora Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, Bukowska 156, Grunwald, Poznań, Półwiejska 42, Stare Miasto, Poznań, Pleszewska 1, Nowe Miasto, Poznań, Matyi 2, Wilda, Poznań
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Sephora Polska Sp. z o.o.

Bukowska 156

Grunwald

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb klienta
  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie relacji z klientami poprzez obsługę zgodną z Sephora Attitude
  • Dbanie o ekspozycję produktów (czystość, uzupełnianie towaru na półkach)

Podział czasu pracy

50%

Bieżąca obsługa klienta

50%

Sprzedaż produktów

Nasze wymagania

  • Pełna dyspozycyjność – praca zmianowa
  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem
  • Zainteresowanie branżą beauty, poznawaniem nowych produktów i odkrywaniem trendów
  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów
  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Umowę o pracę oraz premię za osiągnięcie wyników
  • Stabilne zatrudnienie i przejrzysta komunikacja
  • Możliwość pracy na część lub cały etat – w zależności od lokalizacji
  • Programy rozwojowe podnoszące kompetencje
  • Możliwości rozwoju w globalnej strukturze
  • Szeroki zakres benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kosmetyków
  • Praca z ekskluzywnymi markami beauty
  • Liczne inicjatywy integracyjne
  • Indywidualne ścieżki kariery (związane z twoimi zainteresowaniami)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • inicjatywy dobroczynne
  • Kafeteryjny system wyboru benefitów
  • Dofinansowanie do kosmetyków

Etapy rekrutacji

1

CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna + case study

4

Feedback/oferta

W Sephora mamy możliwość tworzenia wyjątkowego świata beauty. Opieramy swoje działanie o solidną wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać markę i zaskakiwać naszych Klientów nowymi produktami i rozwązaniami. Dołącz do świata piękna i poznaj świat ekspertów z biura Sephora.

Konsultant/ka w Perfumerii Sephora, Poznań