Oferta pracy

Konsultant/-ka Wdrożeniowy/-a SAP (moduł MM)

S&T Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Postępu 21D

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Szukamy osoby posiadającej min. 3 lata doświadczenia w projektach wdrożeniowych systemu SAP (moduł MM), która będzie odpowiedzialna za realizację zadań projektowych związanych z modułem logistycznym.

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia w roli konsultanta SAP MM lub kilkuletnie doświadczenie jako użytkownik końcowy.

  • Doświadczenie i wiedza biznesowa w zakresie procesów logistycznych.

  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań.

  • Komunikatywność i otwartość w bezpośrednim kontakcie z Klientem.

  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

  • Otwartość na nowe wyzwania.

  • Chęć dalszego rozwoju w projektach związanych z produktami SAP.

  • Dobra organizacja czasu i terminowości.

Mile widziane

  • Certyfikat z obszaru MM.

To oferujemy

  • Praca na pełny etat na podstawie UoP/B2B.

  • Wsparcie merytoryczne doświadczonego Zespołu.

  • Praca w trybie hybrydowym.

  • Możliwość odbycia szkoleń (w tym szkoleń certyfikujących).

  • Kurs językowy na platformie TUTLO.

  • Prywatna opieka medyczna.

  • Ubezpieczenie grupowe.

  • Dofinansowanie do Karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

S&T to jeden z największych integratorów IT w Europie Środkowo-Wschodniej

Należy do międzynarodowej grupy zatrudniającej blisko 5 tys. pracowników w 32 krajach na całym świecie. W Polsce firma koncentruje się na implementacji technologii IT w obszarze infrastruktury sprzętowej i rozwiązań sieciowych. Wdraża również systemy do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP, APS, BI oraz EAM. S&T świadczy także usługi z zakresu projektowania dedykowanych aplikacji biznesowych. Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku dysponuje własną siecią 13 biur serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju, gwarantujących lokalne wsparcie użytkowników w trybie 24/7.

Przewiń do profilu firmy