Oferta pracy

Konsultant/ka

Sephora Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dobór odpowiednich kosmetyków w zależności od potrzeb klienta

  • Aktywna sprzedaż i realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie relacji z klientami poprzez obsługę zgodną z Sephora Attitude

  • Dbanie o ekspozycję produktów (czystość, uzupełnianie towaru na półkach)

Nasze wymagania

  • Łatwość w budowaniu relacji z klientem

  • Zainteresowanie branżą beauty, poznawaniem nowych produktów i odkrywaniem trendów

  • Umiejętność pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnych celów

  • Doświadczenie w sprzedaży / obsłudze klienta

To oferujemy

  • programy rozwojowe podnoszące kompetencje

  • stabilne zatrudnienie i przejrzysta komunikacja

  • możliwości rozwoju w globalnej strukturze

  • szeroki zakres benefitów

  • praca z ekskluzywnymi markami beauty, u lidera branży

  • liczne inicjatywy integracyjne i csr

  • indywidualne ścieżki kariery (związane z twoimi zainteresowaniami)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna + case study

4

Feedback/oferta

W Sephora mamy możliwość tworzenia wyjątkowego świata beauty. Opieramy swoje działanie o solidną wiedzę i wymianę doświadczeń. Dzięki temu możemy nieustannie rozwijać markę i zaskakiwać naszych Klientów nowymi produktami i rozwązaniami. Dołącz do świata piękna i poznaj świat ekspertów z biura Sephora.

Przewiń do profilu firmy