Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant

Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Owocowa 1

Wełnowiec

Katowice

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • znajomość zagadnień obsługi świadczeń z obszaru zabezpieczenia społecznego

  • znajomość zagadnień obsługi świadczeń emerytalno-rentowych

Twój zakres obowiązków

• analizowanie założeń projektowych

• przygotowywanie przypadków testowych

• testowanie systemów informatycznych

• świadczenie serwisu i wsparcia użytkownikom systemów informatycznych

• wdrażanie systemów informatycznych

• szkolenie użytkowników systemów informatycznych

Nasze wymagania

• minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku pracy z podobnym zakresem obowiązków

• umiejętności analityczne

• zaangażowanie w powierzone projekty i kreatywne rozwiązywanie problemów

• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania relacji

• wykształcenie minimum średnie

• praca stacjonarna (Katowice)

• doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę

• pakiet medyczny

• możliwość rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa kwalifikacyjna i weryfikacja kompetencji

2

Ustalenie warunków zatrudnienia

3

Zatrudnienie

ZETO KATOWICE dostarcza profesjonalne produkty i usługi informatyczne dla sektora publicznego i prywatnego. Działalność firmy skupia się na tworzeniu systemów informatycznych, w tym aplikacji mobilnych i rozwiązań opartych o analitykę biznesową i Big Data, usługach przetwarzania i zabezpieczanie danych oraz doradztwie kompetencyjnym. ZETO KATOWICE ma bogatą historię, a jako spółka odnosi na rynku sukcesy od 30 lat.

Poszukujemy osoby zainteresowanej udziałem w nieszablonowych projektach informatycznych.

Jeżeli szukasz stabilnej pracy w profesjonalnym zespole i miłej atmosferze – ta oferta jest dla Ciebie!

Przewiń do profilu firmy