Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Kiehl’s

L'Oréal

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Konsultant Kiehl’s będziesz:

  • Promował markę wśród konsumentów i w social mediach.

  • Realizował założone cele.

  • Pozyskiwał nowych klientów i budował długofalowe relacje.

  • Zapewniał obsługę na najwyższym poziomie.

  • Zdobywał nowe doświadczenie w dziedzinie kosmetyków i piękna.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży.

  • Chcesz podjąć współpracę z jedną najbardziej uznanych firm w branży Beauty.

  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje.

  • Doskonale komunikujesz się z klientem.

Mile widziane

Doświadczenie w branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na cały lub połowę etatu).

  • Dogodne lokalizacje naszych butików.

  • Rozwój w dynamicznie rozwijającym się środowisku globalnej firmy.

  • Motywacyjny system premiowy.

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie na życie, zniżkę na produkty Grupy L’Oréal i wiele innych).

  • #learningneverstops mindset: szeroką ofertę szkoleń.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • bony towarowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Employee Assistance Program

  • summer hours

  • L’Oreal Fit - Health Risk Prevention program

L'Oréal

Marka Kiehl's została założona jako tradycyjna apteka w dzielnicy East Village w Nowym Jorku 170 lat temu. Nasze wyjątkowe i bogate doświadczenie stanowi mieszankę wiedzy kosmetycznej, farmaceutycznej, zielarskiej i medycznej rozwijanej przez pokolenia. Od 1851 roku zawsze dążymy do lepszych rozwiązań - odpowiedzialnych receptur, opakowań i produkcji, aby wspierać nasze społeczności i zmniejszać nasz wpływ na środowisko.

Jeśli kochasz świat piękna, cenisz sobie pracę z ludźmi i pragniesz sprawdzić się w roli eksperta ds. pielęgnacji to idealnie pasujesz do naszego zespołu!

Wymiar pracy: 1/2 Etatu

Przewiń do profilu firmy

A ponadto jesteś:

  • Sobą. Jesteś prawdziwy. Żyjesz w zgodzie ze sobą. Doceniamy i czerpiemy z różnorodności, dlatego będziesz się czuć jak w domu, kimkolwiek jesteś.

  • Otwarty. Na nowe podejście do utartych schematów. Na nowe (czasem zwariowane) pomysły innych osób.

  • One of the gang. Nawet jeśli jesteś SuperManem lub Wonder Woman, to wiesz, że prawdziwa siła tkwi w zespole. My też tak uważamy.

  • Tylko człowiekiem. Czasem coś Ci nie wyjdzie, ale nie boisz się pomylić, ponieważ szybko uczysz się na swoich błędach.