Logo Pracuj.pl

Konsultant Kiehl’s

L'OréalO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako Konsultant Kiehl’s będziesz:
  • Promował markę wśród konsumentów i w social mediach.
  • Realizował założone cele.
  • Pozyskiwał nowych klientów i budował długofalowe relacje.
  • Zapewniał obsługę na najwyższym poziomie.
  • Zdobywał nowe doświadczenie w dziedzinie kosmetyków i piękna.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta i sprzedaży.
  • Chcesz podjąć współpracę z jedną najbardziej uznanych firm w branży Beauty.
  • Jesteś otwarty na nowe wyzwania i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje.
  • Doskonale komunikujesz się z klientem.

Mile widziane

Doświadczenie w branży kosmetycznej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (na cały lub połowę etatu).
  • Dogodne lokalizacje naszych butików.
  • Rozwój w dynamicznie rozwijającym się środowisku globalnej firmy.
  • Motywacyjny system premiowy.
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, program emerytalny, ubezpieczenie na życie, zniżkę na produkty Grupy L’Oréal i wiele innych).
  • #learningneverstops mindset: szeroką ofertę szkoleń.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • bony towarowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Employee Assistance Program
  • summer hours
  • L’Oreal Fit - Health Risk Prevention program

Marka Kiehl's została założona jako tradycyjna apteka w dzielnicy East Village w Nowym Jorku 170 lat temu. Nasze wyjątkowe i bogate doświadczenie stanowi mieszankę wiedzy kosmetycznej, farmaceutycznej, zielarskiej i medycznej rozwijanej przez pokolenia. Od 1851 roku zawsze dążymy do lepszych rozwiązań - odpowiedzialnych receptur, opakowań i produkcji, aby wspierać nasze społeczności i zmniejszać nasz wpływ na środowisko.

Jeśli kochasz świat piękna, cenisz sobie pracę z ludźmi i pragniesz sprawdzić się w roli eksperta ds. pielęgnacji to idealnie pasujesz do naszego zespołu!

A ponadto jesteś:

  • Sobą. Jesteś prawdziwy. Żyjesz w zgodzie ze sobą. Doceniamy i czerpiemy z różnorodności, dlatego będziesz się czuć jak w domu, kimkolwiek jesteś.
  • Otwarty. Na nowe podejście do utartych schematów. Na nowe (czasem zwariowane) pomysły innych osób.
  • One of the gang. Nawet jeśli jesteś SuperManem lub Wonder Woman, to wiesz, że prawdziwa siła tkwi w zespole. My też tak uważamy.
  • Tylko człowiekiem. Czasem coś Ci nie wyjdzie, ale nie boisz się pomylić, ponieważ szybko uczysz się na swoich błędach.

Konsultant Kiehl’s, Warszawa