Ta oferta pracy jest nieaktualna od 458 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant klienta

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Synergy Park sp. z o.o.

    Praca na rzecz Towarzystwa Ubezpieczeń Prudential, które działa od 1848 roku i ubezpiecza ponad 24 miliony klientów na całym świecie. Prudential to firma dotrzymująca obietnic, która jako jedna z nielicznych z własnej inicjatywy poszukuje osób uposażonych i ubezpieczonych, którym należą się świadczenia. Dobre wzorce etyczne idą w Prudential w parze z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży i gwarancją rynkowego sukcesu.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta do pracy na terenie Katowic i okolic

    Miejsce pracy: Katowice
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: AKT 80/17
    Opis stanowiska:
    • praca stacjonarna polegająca na komunikacji telefonicznej oraz e-mailowej z klientami oraz obsłudze dokumentowej klientów,
    • obsługa spotkań z klientami na terenie Katowic i okolic,
    • doskonalenie umiejętności w zakresie obsługi klienta, w drodze szkoleń wewnętrznych.
    Wymagania:
    • komunikatywność w mowie i w piśmie,
    • umiejętność budowania relacji z klientami indywidualnymi,
    • inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność,
    • mile widziane prawo jazdy kat. B.
    Oferujemy:
    • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z 170-letnią tradycją,
    • nienormowany czas pracy – pracę w trybie zadaniowym, którą można wykonywać częściowo w domu i tylko częściowo w biurze firmy w Katowicach,
    • rozwijające szkolenia,
    • wynagrodzenie złożone z podstawy oraz wysokiej premii prowizyjnej.

    Prosimy o przysyłanie CV w formacie pdf.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz.U. nr 133, poz. 883”.