Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Klienta Zagranicznego

Vipo M.Ciąpała sp.k.

4 3004 800 brutto / mies.
  • Podzwierzyniec 29, Łańcut
    Łańcut, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Podzwierzyniec 29

Łańcut

Twój zakres obowiązków

  • Odbiór, obsługa i monitorowanie zamówień, dbałość o kwestie organizacyjne

  • Koordynacja dostaw do klienta zagranicznego

  • Bezpośredni kontakt z klientem francuskojęzycznym (mailowy i telefoniczny)

  • Aktywne zaangażowanie w utrzymanie oraz podnoszenie standardów obsługi klienta

  • Współpraca z całym działem oraz powiązanymi działami przy realizacji procesów produkcyjnych

  • Skuteczna realizacja powierzanych zadań

  • Wsparcie w zakresie niedostarczonych przesyłek

Nasze wymagania

  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów oraz budowania trwałych relacji

  • Orientacja na osiąganie rezultatów i wysoka motywacja do pracy

  • Dyspozycyjność oraz zaangażowanie w powierzane zadania

  • Wymagany język francuski – poziom zaawansowany, j. angielski – poziom komunikatywny

  • Biegła obsługa programów Microsoft Office

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

To oferujemy

  • Umowę o pracę (od zaraz)

  • Pracę w młodym zespole i kreatywnej atmosferze

  • Możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Stabilne warunki współpracy

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

VIPO M.Ciąpała spółka komandytowa to dynamicznie rozwijająca się firma, której specjalizacją jest produkcją najwyższej jakości garniturów męskich.

Przewiń do profilu firmy