Logo Pracuj.pl

Konsultant / Konsultantka Contact Center

Grupa MakuratO firmie

  • Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Grupa Makurat

Zawodników 2

Gdańsk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kanałów kontaktu z klientem (telefon, e-mail, chat, social media)
  • kontakt z obecnymi klientami w celu umówienia wizyty w serwisie, przedstawienia oferty, poinformowania o aktualnym statusie naprawy
  • rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz umiejętny dobór rozwiązań
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami
  • obsługa systemów CRM
  • współpraca z różnymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość
  • umiejętność aktywnego słuchania, swoboda w kontakcie z ludźmi
  • umiejętność sprawnej obsługi komputera
  • gotowość do pracy zmianowej
  • znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w formie komunikatywnej mile widziana

To oferujemy

  • wdrożenie i system szkoleń
  • korzystne rabaty pracownicze
  • system premiowy
  • szansę rozwoju zawodowego
  • zgrany team
  • miłą atmosferę w pracy
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz zajęć sportowych
  • udział w fantastycznych spotkaniach integracyjnych
  • zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

GRUPA MAKURAT od ponad 23 lat prężnie działa w sektorze motoryzacyjnym. Przez wiele lat dążyła do najwyższych standardów i bezkonkurencyjnej jakości usług. Dzisiaj możemy pochwalić się najnowocześniejszą blacharnią oraz lakiernią, Autoryzowanym Serwisem takich marek jak Volkswagen, SKODA, SEAT oraz CUPRA. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu, Grupa Makurat oferuje wszystkie usługi w jednym miejscu, w trosce o wygodę oraz czas naszych Klientów.

Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochody to najlepsi specjaliści, doskonali fachowcy, a także najwyższe standardy.

Dołącz do naszego zespołu. Czekamy właśnie na Ciebie.

Konsultant / Konsultantka Contact Center, Zawodników 2, Gdańsk