Logo Pracuj.pl

Konsultant / Konsultantka ds. sprzedaży telefonicznej

EWE energia Sp. z o.o.O firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i przedłużanie współpracy z istniejącymi Klientami,
  • wsparcie Zespołu Sprzedaży w umawianiu spotkań,
  • prezentacja i promocja firmy na rynku,
  • monitorowanie oraz analiza rynku,
  • zapewnienie dokładności, kompletności i zgodności realizacji zleceń z odpowiednimi standardami firmy,
  • dbanie o wysoką jakość obsługi klienta

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • determinacja w osiąganiu celów,
  • dobra znajomość MS Office,
  • komunikatywność, systematyczność, dokładność i zaangażowanie, dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie), atrakcyjny system premiowania,
  • narzędzia pracy,
  • indywidualny plan rozwoju wspierający Twoje umiejętności,
  • ubezpieczenia zdrowotne, wypadkowe, prywatną opiekę medyczną LUXMED, kartę Multisport,
  • świadczenia socjalne m.in. dopłaty do wypoczynku, karty podarunkowe,
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej z naszego biura w Poznaniu lub Międzyrzeczu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Brzmi interesująco?

Zapraszamy Cię do złożenia aplikacji.

Chętnie Cię poznamy!

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Aktualne oferty pracodawcy
Specjalista / Specjalistka ds. analizy danych i rozliczeń

Konsultant / Konsultantka ds. sprzedaży telefonicznej, mazowieckie