Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant / Konsultantka infolinii

Helikon Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Nowy Świat 3

Halemba

Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- telefoniczna obsługa klientów firmy;

- wsparcie merytoryczne i techniczne procesów sprzedażowych;

- wprowadzanie danych do systemów informatycznych;

- sprawdzanie poprawności informacji przekazanych przez klienta, w tym wymaganych dokumentów;

Nasze wymagania

Czego oczekujemy?

- wykształcenie min. średnie (ze zdanym egzaminem dojrzałości);

- mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center/sprzedaży;

- znajomość obsługi komputera;

- odpowiednia dykcja oraz lekkość wypowiedzi;

- komunikatywność, dokładność i sumienność;

To oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

- pracę stacjonarną w centrali firmy;

- elastyczne godziny pracy;

- cykl szkoleń wdrożeniowych;

- wsparcie wykwalifikowanej kadry menadżerskiej;

- pracę w przyjaznych i komfortowych warunkach;

- nieograniczoną możliwość rozwoju w organizacji (szkolenia, oferty rekrutacji wewnętrznych);

- przyjazną atmosferę pracy w młodym, energicznym i uśmiechniętym Zespole;

O nas

Spółka Helikon Sp. z o.o. powstała w 2002 roku. Od samego początku zajmujemy się pośrednictwem finansowym. Jako firma z obszaru Fin-tech jesteśmy dostarczycielem kompleksowego systemu webowego łączącego instytucje finansowe bankowe i pozabankowe poprzez sieć pośredników finansowych z klientami indywidualnymi. Naszą firmę tworzą doświadczeni specjaliści doskonale znający realia rynku pożyczek i

kredytów, oraz zasad jakimi się rządzą. Wyrastamy z sektora bankowego, co pozwala dopasowywać ofertę do wymagań klientów, tworzyć narzędzia potrzebne pośrednikom oraz klientom i realizować zasadę odpowiedzialnego pożyczania.