Oferta pracy

Konsultant/Konsultantka Infolinii z językiem niemieckim

MOVENTUM S.C.A. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa rozmów telefonicznych przychodzących i wychodzących o charakterze informacyjnym,

  • udzielanie informacji o produktach inwestycyjnych,

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta i wizerunek Firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 (codzienny kontakt z Klientami),

  • doświadczenie w obsłudze Klienta,

  • chęć zdobycia doświadczenia w sektorze finansowym,

  • dyspozycyjność (praca poniedziałek-piątek w przedziale czasowym 09:00-17:00).

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • prywatną opiekę medyczną z gwarancją dostępności terminów do specjalistów,

  • zniżkę na opiekę stomatologiczną,

  • dofinansowanie do karty Multisport,

  • dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • możliwość pracy w trybie hybrydowym po ukończeniu szkolenia wstępnego,

  • szansę na zdobycie doświadczenia w branży finansowej, w tym możliwość zdobycia unikalnej wiedzy dotyczącej obsługi funduszy inwestycyjnych w międzynarodowym środowisku pracy,

  • udział w ciekawych projektach z wykorzystaniem zaawansowanych technologii i rozwiązań stwarzających duże możliwości rozwojowe,

  • praca poniedziałek-piątek w przedziale czasowym 08:00/09:00-16:00/17:00.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dodatkowy urlop

Moventum jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chcesz dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Zapraszamy do nas - szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy