Oferta pracy

Konsultant/ Konsultantka mLinii

mBank

4 6006 600 brutto / mies.
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:najczęstsze zmiany 8h między 6.00 a 24.00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

mBank

płk. Jana Kilińskiego 74

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta w kanałach zdalnych - połączenia telefoniczne oraz czat

  • budowanie pozytywnych doświadczeń i relacji z klientami

  • pomoc oraz wsparcie klientów w korzystaniu z usług mBanku

  • oferowanie produktów i rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów

  • realizacja celów jakościowych oraz sprzedażowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • min. roczne doświadczenie w Contact Center- warunek konieczny wobec kandydatów do pracy zdalnej

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży relacyjnej

  • sprawna obsługa komputera- pracujemy na wielu programach i aplikacjach

  • chęć do ciągłego zdobywania nowej wiedzy i rozwijania kompetencji

  • empatyczne podejście i otwartość na potrzeby klientów

Mile widziane

  • doświadczenie w bankowości

  • znajomość języka ukraińskiego

To oferujemy

  • pracę hybrydową w naszych biurach w Łodzi

  • pracę 100% zdalna dla osób spoza woj. łódzkiego

  • brak okresu próbnego – umowa o pracę na czas określony już od pierwszego dnia zatrudnienia

  • wynagrodzenie podstawowe rosnące na ścieżce awansów

  • dodatkowe prowizje za realizację celów

  • szkolenia wprowadzające oraz pomoc Twojego Osobistego Mentora

  • możliwość zgłaszania swoich sugestii do grafiku

  • rozwój pasji w Klubach mBanku

  • i wiele innych!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zapoznamy się z Twoim CV

2

Zaprosimy Cię na spotkanie (online)

3

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

"Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku."

Przewiń do profilu firmy