Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant/Konsultantka w dziale doradztwa podatkowego

WPW DORADZTWO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Młyńska 12, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

WPW DORADZTWO PODATKOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Młyńska 12

Poznań

Twój zakres obowiązków

Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Konsultanta/Konsultantki w dziale doradztwa podatkowego, będzie należało wsparcie zespołu w zakresie bieżących projektów realizowanych dla klientów kancelarii, m.in.::

• przygotowywanie projektów opinii, raportów, komentarzy oraz innych pism w sprawach podatkowych,

• udział w bieżącym doradztwie podatkowym na rzecz klientów kancelarii (głównie w zakresie podatków CIT, VAT, ulg podatkowych oraz cen transferowych),

• wyszukiwanie informacji oraz analiza przepisów podatkowych.

Nasze wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy:

• przynajmniej 1-2-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

• wykształcenia wyższego – preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, finanse, prawo,

• dobrej znajomości języka angielskiego,

• wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych, samodzielności i skrupulatności,

• umiejętności pracy w zespole,

• dobrej znajomości pakietu MS Office.

To oferujemy

• możliwość rozwoju dzięki pracy przy ambitnych projektach dla dużych podmiotów gospodarczych,

• konkurencyjne wynagrodzenie,

• pakiet prywatnej opieki medycznej,

• pozytywną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę oraz możliwość aktywnego udziału w rozwoju kancelarii,

• możliwość zdobywania doświadczeń w nowych dziedzinach,

• możliwość elastycznego podejścia do godzin i dni pracy,

• dogodną lokalizację biura w ścisłym centrum Poznania (możliwa praca zdalna).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy to kancelaria prawna i firma doradztwa podatkowego. W ramach naszej kancelarii realizujemy projekty restrukturyzacyjne oraz obsługujemy złożone transakcje realizowane przez naszych klientów – spółki giełdowe, instytucje finansowe oraz duże i średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Firmę stanowi starannie dobrany zespół ekspertów – w większości po wieloletniej karierze w firmach tzw. Wielkiej Czwórki. Stawiamy na indywidualny rozwój każdego z pracowników, ceniąc inicjatywę i aspiracje, jednocześnie oferując nowoczesny model współpracy – oparty na zaufaniu, elastycznym czasie pracy oraz możliwości ciągłego rozwijania kompetencji.

Przewiń do profilu firmy