Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Lider

Euro Providus S.A.

  • Chróścina (pow. opolski)

    Chróścina (pow. opolski), opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży produktów finansowych na powierzonym terenie

  • Bezpośrednia obsługa Klientów indywidualnych

  • Bieżąca współpraca z pracownikami i konsultantami w ramach oddziału Spółki

  • Rekrutacja, szkolenie oraz wsparcie podległej grupy konsultantów finansowych

  • Realizacja wyznaczonych celów indywidualnych i grupowych

  • Dbałość o wysoki poziom standardów obsługi Klienta zgodny z polityką i procedurami Spółki

Nasze wymagania

  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • Obowiązkowość i sumienność

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność samoorganizacji

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku np. w sektorze pożyczek gotówkowych

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie

  • Szkolenia doskonalące wiedzę praktyczną i umiejętności

  • Możliwość rozwoju

  • Stałe wynagrodzenie, atrakcyjny indywidualny i grupowy system premiowania

  • Samochód służbowy i telefon komórkowy

Spółka Euro Providus jest firmą finansową, która od 16 lat świadczy profesjonalne usługi na rynku pożyczek gotówkowych, poszukuje: Konsultanta Lidera

Przewiń do profilu firmy