Oferta pracy

Konsultant Makijażysta - Sprzedawca w Butiku Armani Beauty

L'Oréal

  • Wołoska 12, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

L'Oréal

Wołoska 12

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Jako Sprzedawca – Konsultant w butiku Giorgio Armani będziesz:

- Ambasadorem i wizytówką marki.

- Jednym z makijażystów Giorgio Armani, pracującym według standardów marki.

- Zapewniać obsługę klienta na najwyższym poziomie wiedzy i serwisu.

- Budować stałe oraz doskonałe relacje z klientami.

- Realizować cele sprzedażowe.

- Dbać o czystość oraz porządek miejsca w którym pracujesz.

- Częścią otwartego i przyjaźnie nastawionego zespołu.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie i znasz standardy obsługi klienta premium oraz sprzedaży (znajomość branży kosmetyków luksusowych, będzie dodatkowym atutem).

  • Jesteś otwarty i entuzjastycznie podchodzisz do nowych wyzwań.

  • Masz poczucie piękna, pasje do kosmetyków oraz wyobraźnię zapachową.

  • Jesteś makijażystą i odnajdujesz się w świecie kolorów i indywidualnego doboru kosmetyków „skrojonych na miarę”.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Rozwój w dynamicznie rozwijającym się środowisku globalnej marki.

  • Motywacyjny system premiowy.

  • Szeroką ofertę szkoleń.

  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, program emerytalny, zniżkę na produkty Grupy L’Oreal i inne ).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Employee Assistance Program

  • L’Oreal Fit - Health Risk Prevention program

A ponadto jesteś:

  • Sobą. Żyjesz w zgodzie z własnymi przekonaniami. Doceniamy i czerpiemy z różnorodności, dlatego będziesz się czuć jak w domu, kimkolwiek jesteś.

  • Otwarty. Na nowe podejście do schematów. Na nowe (czasem zwariowane) pomysły innych osób.

  • One of the gang. Nawet jeśli jesteś SuperManem albo Wonder Woman, to wiesz, że prawdziwa siła tkwi w zespole. My to udowadniamy.

  • Tylko człowiekiem. Czasem coś Ci nie wyjdzie, ale nie boisz się pomylić, ponieważ szybko uczysz się na swoich błędach.

L'Oréal

Giorgio Armani to kwintesencja włoskiej elegancji, marka łącząca w sobie ponadczasowość i aktualne trendy. Pan Armani uważany jest za jednego z najlepszych projektantów wszech czasów. Swoim niepowtarzalnym stylem zdobył serca milionów klientów na całym świecie. Podobnie jak jego moda, także perfumy, kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, są synonimem jakości, ponadczasowości i klasy.

Masz w sobie pasję i entuzjazm?

Lubisz pracować w zespole?

Rozumiesz marki premium i interesujesz się nimi?

Dołącz do zespołu butiku Giorgio Armani Beauty w Warszawie!

Przewiń do profilu firmy