Ta oferta pracy jest nieaktualna od 440 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant-Makijażysta

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wyślij swoją aplikację do naszej Perfumerii na stanowisko:

    Miejsce pracy: Toruń
    KM/Toruń

    Zakres zadań:

    • Wykonywanie makijaży dla Klientów Perfumerii
    • Profesjonalna obsługa Klientów zgodna ze standardami firmy
    • Udział w przygotowaniu oraz realizacji konkursów i akcji promocyjnych
    • Dbałość o wygląd i pełną ekspozycję kosmetyków w Perfumerii

    Profil idealnego kandydata:

    • Doświadczenie w branży kosmetycznej lub ukończony kurs wizażu
    • Znajomość aktualnych trendów w makijażu
    • Ugruntowana wiedza z dziedziny pielęgnacji
    • Zorientowanie na Klienta
    • Komunikatywność
    • Wysoka kultura osobista i zadbany wygląd
    • Umiejętność pracy zespołowej
    • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
    • Gotowość do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży i w kontakcie z Klientem

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Douglas Polska Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.