Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant marki NeoNail

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Chcesz brać udział w otwarciu pierwszego salonu firmowego w Galerii Handlowej w Polsce?
    Pragniesz stać się członkiem zespołu jednej z wiodących marek beauty?
    Zarażasz swoim entuzjazmem, a świat kosmetyków nie jest Ci obcy?
    Jeśli odpowiedziałaś na powyższe pytania „tak”, to…

    …dołącz do zespołu Cosmo Group Sp. z o.o. Sp.K!
    Naszą ofertę stanowią między innymi marki takie jak: NeoNail, Black-Lashes i REVI. Już od 10 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża Beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz oczu. W chwili obecnej nasze produkty można znaleźć w punktach stacjonarnych na terenie Polski oraz w takich krajach jak: Niemcy, Rosja, Czechy, Austria, Anglia, RPA czy Grecja. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

    Poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań, Galeria Malta
    belka

    Opis stanowiska:

    • Doradztwo w wyborze najlepszych produktów,
    • Kompleksowa obsługa Klienta i reprezentacja firmy,
    • Sprzedaż oraz promowanie oferty marki Neonail,
    • Kreowanie Visual Merchandisingu Salonu.

    Wymagania:

    • Pozytywne nastawienie do Klienta,
    • Znakomite umiejętności sprzedażowe,
    • Praca z uśmiechem na twarzy,
    • Zainteresowanie branżą beauty będzie dodatkowym atutem,
    • Zaangażowanie w rozwój sprzedaży,
    • Dyspozycyjność w godzinach otwarcia Galerii Handlowej.

    Oferujemy:

    • Pełne przeszkolenie produktowe oraz sprzedażowe,
    • Indywidualna ścieżka rozwoju (sky is the limit!),
    • Zniżki na firmowe produkty i nasze najnowsze kolekcje,
    • Bogaty pakiet benefitów: MultiSport, Enel-Med, Ubezpieczenie grupowe,
    • Indywidualny grafik dostosowany do Twoich potrzeb,
    • Stabilne warunki zatrudnienia i praca w prestiżowej firmie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Cosmo Group z siedzibą w Poznaniu przy ul. Jasielskiej 10a zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

    bottom