Ta oferta pracy jest nieaktualna od 162 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Medyczny do Działu Informacji Medycznej (diabetologia)

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma DIAGNOSIS S.A. producent wyrobów medycznych, testów diagnostycznych OTC oraz suplementów diety w związku z rozwojem działu sprzedaży poszukuje osoby na stanowisko:

    Główne zadania:

    • Prezentacja produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów
    • Budowanie relacji z Klientami firmy
    • Realizowanie założeń sprzedażowych

    Wymagania:

    • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Trójmiasto
    • Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu
    • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
    • Entuzjazm, inicjatywa i konsekwencja w działaniu
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, nastawionym na sukces zespole
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym
    • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań : samochód służbowy, laptop, telefon

    Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przysłanie CV oraz list motywacyjny
    w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia podając w temacie wiadomości: konsultant medyczny za pomocą przycisku Aplikuj.

    bottom