Konsultant Medyczny do Działu Informacji Medycznej (linia diabetologiczna)

Diagnosis S.A.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma Diagnosis S.A., wiodący producent pasków testowych do glukometrów, w związku z dynamicznym rozwojem Działu Informacji Medycznej, poszukuje osób na stanowisko:

Konsultant Medyczny
do Działu Informacji Medycznej
(linia diabetologiczna)

Teren: wschodnia część woj. lubelskiego + północna cześć woj. podkarpackiego

Jeżeli jesteś osobą ambitną, otwartą na nowe wyzwania, lubiącą kontakt z ludźmi, ceniącą sobie dobrą atmosferę w pracy i chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającego się zespołu Konsultantów Medycznych, którzy z pasją realizują swoje cele zawodowe, czekamy na Twoją aplikację.

Główne zadania Naszych Konsultantów:

  • Prezentacja produktów firmy wśród lekarzy Diabetologów i POZ oraz farmaceutów.
  • Budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami firmy Diagnosis.
  • Realizowanie założeń sprzedażowych i marketingowych.

Nasze Oczekiwania:

  • Preferowane miejsce zamieszkania kandydata: Zamość
  • Wykształcenie wyższe, min. Licencjat
  • Dyspozycyjność i samodzielność w działaniu.
  • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • Entuzjazm, inicjatywa i konsekwencja w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę w entuzjastycznym, nastawionym na sukces zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego opartego na szeregu profesjonalnych szkoleń
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym.
  • Pakiet Socjalny.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: samochód służbowy, laptop, telefon.

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do DIAGNOSIS S.A, zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV do celów przyszłych rekrutacji, umieść w nim następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Diagnosis S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji przez okres najbliższych 6 miesięcy”.

Kto jest administratorem Państwa danych osobowych?
Administratorem Państwa danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o tym w jakim celu oraz w jaki sposób są one wykorzystywane pozostaje Spółka DIAGNOSIS S.A. z siedzibą w Białymstoku (kod pocztowy 15-113), ul. gen. W. Andersa 38A, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 0000431765, NIP: 542-27-65-590, kapitał zakładowy: 603.000 PLN. Kontakt z administratorem możliwy jest pod adresem e-mail [email protected]

W jakim celu przetwarzamy dane?
Administrator przetwarza Państwa dane osobowe w celach związanych z realizacją jego prawnie uzasadnionych interesów polegających na możliwości prowadzenia postępowania rekrutacyjnego na aplikowane przez Państwa stanowisko oraz w wypadku wyrażenia zgody do celów przyszłych rekrutacji.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Państwa danych osobowych znajdują się pod adresem diagnosis.pl/rekrutacja

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy