Oferta pracy

Konsultant Medyczny - Dział Medycyna Weterynaryjna

NUTRIFARM Sp. z o.o.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie i utrzymywanie relacji ze środowiskami medycznymi, opiniotwórczymi, lekarzami weterynarii, lub: lekarzami, farmaceutami i pielęgniarkami, poprzez wykonywanie wizyt oraz spotkań promocyjnych celem realizowania strategii promocyjnej i sprzedażowej produktów wymagających kontaktów z lekarzem.

  • Promocja preparatów u lekarzy weterynarii lub: lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów, zgodnie z założeniami promocyjnymi i merytoryką dla danego produktu, oraz ze standardami wizyty promocyjnej obowiązującej w Nutrifarm Sp. z o.o.

  • Sprzedaż bezpośrednia preparatów weterynaryjnych u lekarzy weterynarii lub do innych jednostek uprawnionych do dystrybucji produktów wchodzących w skład portfolio Nutrifarm.

  • Wykonywanie wizyt promocyjnych zgodnie z założeniami na dany okres promocji produktów, zgodnie z etyką biznesu oraz zgodnie z obowiązującym prawem farmaceutycznym, a także aktualną podstawą prawną z zakresu bezpieczeństwa żywności oraz higieny pasz.

  • Realizacja założeń oraz celów promocyjnych w danych cyklu.

  • Zarządzenie budżetem oraz materiałami i narzędziami promocyjnymi, marketingowymi, w celu zapewnienia realizacji celów, zgodnie z wytycznymi.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (preferowane wykształcenie medyczne, biologiczne, biotechnologiczne, zootechniczne lub pokrewne).

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela medycznego lub na podobnym stanowisku.

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysokie umiejętności interpersonalne.

  • Gotowość do intensywnej pracy towarzyszącej współtworzeniu nowego projektu.

  • Zmysł badawczy i dociekliwość naukowa.

  • Zdolność szybkiego uczenia się.

  • Posiadanie ogólnej wiedzy biologicznej.

  • Pracowitość i zaangażowanie.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Motywacja do realizacji stawianych celów.

  • Profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, kreatywność.

  • Prawo jazdy kat B.

  • Znajomość obsługi komputera, MS Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z aptekami.

  • Doświadczenie w pracy z lekarzami medycyny człowieka lub lekarzami weterynarii będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Wyjątkową pracę w charakterze Konsultanta Medycznego pełniącego funkcję zewnętrznego reprezentanta jednego z najnowocześniejszych Ośrodków Badawczo – Rozwojowych na świecie.

  • Atrakcyjne warunki pracy z możliwością rozwoju osobistego.

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie, karty Multi Sport

  • Życzliwą i kooperacyjną atmosferę w zespole.

  • Współtworzenie nowego projektu w zakresie medycyny specjalistycznej i możliwość aktywnego udziału w prowadzeniu projektów badawczych.

  • Narzędzia pracy niezbędne na powierzonym stanowisku : telefon, laptop, samochód.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Marka VEBIOT to linia innowacyjnych preparatów lekarsko-weterynaryjnych dla zwierząt. Właściciel marki VEBIOT, Spółka Nutrifarm Sp. z o. o., należy do grupy kapitałowej Olimp-Nutrifarm – działamy w ponad 100 krajach świata. Dbamy o ciągły rozwój i doskonalenie naszych działań. Posiadamy własne zaplecze naukowo-medyczne: jeden

z najnowocześniejszych ośrodków badawczo-rozwojowych na świecie. Jednym

z najważniejszych narzędzi naszego zarządzania jest odpowiednia polityka kadrowa. Staramy się zapewnić naszym pracownikom bardzo dobre warunki pracy i możliwość osobistego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy