Logo Pracuj.pl

Konsultant Medyczny - Gin-Uro

Adamed Pharma S.A.O firmie

  • Częstochowa
    Częstochowa, śląskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Promowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów;
  • Budowanie relacji z Klientami firmy;
  • Realizowanie założonych celów i zadań;
  • Organizowanie targów, konferencji, sympozjów;
  • Generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w strukturach sprzedaży;
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy w branży farmaceutycznej;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • Wysokiej orientacji na realizację celów;
  • Umiejętności planowania i analitycznego myślenia;
  • Wykształcenia wyższego min. licencjat (preferowane o profilu medycznym farmaceutycznym bądź pokrewnym);
  • Łatwości w przyswajaniu wiedzy oraz adaptowaniu do nowych warunków;
  • Zaangażowania i entuzjazmu;
  • Kreatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji;
  • Wysokich zdolności komunikacyjnych.

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników

Konsultant Medyczny - Gin-Uro, Częstochowa