Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Medyczny

LIFE CARE GL + SP Z O.O.

  • Gorlice

    Gorlice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za prowadzenie sklepu medycznego, obsługę klienta oraz realizację wniosków NFZ

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta z aktualnym numerem PWZ, pielęgniarka, technik lub magister farmacji

  • Doświadczenie w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne, min. roczny staż pracy

  • Znajomość procedur NFZ oraz realizacji wniosków NFZ

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, wysoka kultura osobista i odpowiednia autoprezentacja

  • Doświadczenie w kontaktach z klientami i umiejętności sprzedażowe

  • Wysokie zaangażowanie i inicjatywa w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem

  • Dobrą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Profesjonalne szkolenia

CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk 'Aplikuj'.

Life Care to sieć sklepów medycznych, które funkcjonują ponad 10 lat, a początki ich działalności kumulują w sobie niemal 30 lat doświadczenia. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny, rehabilitacyjny i ortopedyczny, z którego mogą skorzystać Pacjenci z niepełnosprawnością lub osoby wracające do zdrowia. Nasz asortyment to też środki pomocnicze, jak pieluchomajtki, stomia czy zestawy infuzyjne. Od lat współpracujemy z rzetelnymi producentami, którzy dostarczają sprzęt medyczny stworzony z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, by najlepiej dopasować rodzaj produktów do jego potrzeb. Oferujemy fachowe doradztwo i prezentację wybranych produktów. Zadbaj o swoje zdrowie i wybierz asortyment Life-Care!

Przewiń do profilu firmy