Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Medyczny - Linia Okulistyczna

S-lab Sp. z o.o.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów marketingowych w oparciu o strategię firmy

  • skuteczna promocja wybranych leków, wyrobów medycznych oraz suplementów

  • regularna współpraca z lekarzami okulistami i farmaceutami w powierzonym regionie.

  • planowanie i raportowanie pracy do przełożonego

  • reprezentowanie firmy S-Lab w trakcie konferencji i sympozjów

Nasze wymagania

  • relacje w środowisku lekarzy okulistów - minimum roczne doświadczenie w pracy z okulistami

  • wykształcenie wyższe

  • nastawienie na sukces oraz silnej motywacji do pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność pro aktywność,

  • wysokie standardy etyczne

  • ważne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

  • szkolenia dedykowane do stanowiska

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon służbowy itp.,)

  • przyjazną atmosferę i warunki pracy w środowisku opartym na jasnych zasadach

S-lab – Polska firma farmaceutyczna, która powstała by wdrażać wyniki badań naukowych w dziedzinie farmacji, biotechnologii, nutraceutyków i chemii. Jesteśmy producentem około 100 leków i preparatów OTC np. marki Gardlox, Zuma, Aspot, jak i również kilkudziesięciu leków RX.

Przewiń do profilu firmy