Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Medyczny

Biovena Health Sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Promocja produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów

  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy

  • Realizacja założonych planów sprzedaży

  • Rzetelne realizowanie i raportowanie działań oraz powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • Motywacja do podejmowania nowych wyzwań

  • Sukcesy w aktywnej sprzedaży

  • Umiejętność zjednywania klientów

  • Łatwość w budowaniu długofalowych relacji

  • Inicjatywa i samodyscyplina

  • Umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku konsultanta medycznego w obszarze Urologii/Chirurgii/Ginekologii/poparte sukcesami będzie dodatkowym atutem.

  • Jeżeli jesteś kreatywny, zmęczony pracą w korporacji i chcesz się wykazać własną inicjatywą, a nie jedynie być wykonawcą sztywnych procedur, aplikuj do nas.

To oferujemy

  • Udział w rozwoju firmy

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze

  • Przejrzyste zasady pracy

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Biovena Health Sp. z o.o.

Jesteśmy polską Firmą działającą na rynku farmaceutycznym. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych produktów o wysokiej jakości i wyjątkowej skuteczności, które poprawiają stan zdrowia pacjentów, a ciągła współpraca ze specjalistami ze środowiska medycznego pozwala nam na stałe poszerzanie oferty handlowej.

Przewiń do profilu firmy