Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Medyczny (onkologia)

MNM DIAGNOSTICS sp. z o.o.O firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu i realizacji efektywnej strategii sprzedażowej

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy ze szpitalami, lekarzami onkologami

  • Przeprowadzanie szkoleń dla personelu medycznego

  • Promowanie naszych usług w środowisku medycznym

  • Aktywne kształtowanie własnego rozwoju

Nasze wymagania

Dołącz do nas!

Idealnym Kandydatem/Kandydatką jest osoba, która posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie pracy ze środowiskiem medycznym, jest samodzielna i nastawiona na pracę u podstaw oraz chce rozwijać się wraz z organizacją, która ma w planach rozbudowę struktur

i międzynarodową ekspansję.

Jeśli sądzisz, że masz:

• Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży medycznej: Przedstawiciel Medyczny, Konsultant – szczególnie w onkologii

• Świetną organizację pracy i samodzielność

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

• Inicjatywę, kreatywność, zaangażowanie w realizację celów

• Ważne prawo jazdy

• Dobrą znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B

  • Opcje udziałowe, dzięki którym realnie stajesz się współwłaścicielem firmy

  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym środowisku, z dużym doświadczeniem międzynarodowym

  • Szacunek, zaufanie i wysoką kulturę pracy

  • Dużą odpowiedzialność i swobodę działania

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych, szkoleń, spotkań ze specjalistami

  • Realny wpływ na rozwój organizacji i podejmowanie decyzji strategicznych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • program emerytalny

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

MNM DIAGNOSTICS sp. z o.o.

Wiemy, że informacja o tym w jaki sposób skutecznie walczyć z nowotworem Pacjenta, jest ukryta w jego genomie.

Tworzymy najnowocześniejsze technologie do diagnostyki genetycznej, aby każdy Pacjent miał jak największą szansę na wygranie walki z chorobą.

Dobro Pacjentów stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Medycyna spersonalizowana nie jest już tylko mglistą ideą i pieśnią przyszłości. Rewolucja zaczęła się już teraz, a my chcemy być jej częścią!

Usługi jakie oferujemy to:

1. PRZECHOWYWANIE TKANEK (BioBankowanie) – czyli zabezpieczenie tkanki nowotworowej w odpowiednich warunkach, niezbędne do wykonania nowoczesnej diagnostyki genomowej.

2. DIAGNOSTYKA CAŁOGENOMOWA, która obejmuje wszystkie obecnie dostępne testy i pozwala w pełni zidentyfikować genetyczną przyczynę rozwoju nowotworu oraz pozwala spersonalizować leczenie.

Szukamy osób do działu Sprzedaży, które staną się realnymi partnerami w kreowaniu strategii rozwoju i wspólnie z szefami działów i przy wsparciu zarządu będą wspomagać budowanie młodej, dynamicznie rosnącej i niezależnej firmy.

Przewiń do profilu firmy

Teren pracy:

Region Polski środkowej i południowej