Logo Pracuj.pl

Konsultant Medyczny

Adamed Pharma S.A.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Romowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów,
  • Praca z lekami OTX - Poznań, Chojnice,
  • Praca z lekami RX - linia Pulmo - Warszawa,
  • Budowanie relacji z Klientami firmy,
  • Realizowanie założonych celów i zadań,
  • Organizowanie targów, konferencji, sympozjów,
  • Generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej jako Przedstawiciel Medyczny,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Wysoka orientacja na realizację celów,
  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia,
  • Wykształcenie wyższe - minimum licencjat,
  • Zaangażowanie i entuzjazm.

To oferujemy

  • Pracę w terenie,
  • Umowę na zastępstwo,
  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię cykliczną i roczną,
  • Samochód służbowy lub ekwiwalent,
  • Dodatkowe 540-720 PLN/rok na zakupy lub wybrane benefity (kafeteria benefitowa),
  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę,
  • Bezpłatną opiekę medyczną ENEL-MED dla pracownika i bliskich (bogaty pakiet w tym rehabilitacja bez limitu),
  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus do 4 000 zł brutto,
  • Ciekawa oferta szkoleń wewnętrznych, dofinansowanie do kursów i szkoleń,
  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci,
  • Imprezy firmowe (Festiwal Wartości, spotkania świąteczne),
  • Pakiet Zdrowie na 5 (akcje edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, program mental health).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Premia kwartalna

Konsultant Medyczny, Poznań