Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Medyczny

LIFE CARE GL + SP Z O.O.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie przede wszystkim za prowadzenie sklepu medycznego, obsługę klienta oraz realizację wniosków NFZ

Nasze wymagania

  • Wykształcenia w zawodzie: technik ortopeda, fizjoterapeuta z aktualnym numerem PWZ, pielęgniarka, technik lub magister farmacji

  • Doświadczenia w zakresie zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne, min. roczny staż pracy

  • Znajomości procedur NFZ oraz realizacji wniosków NFZ

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów, wysokiej kultury osobistej i odpowiedniej autoprezentacji

  • Doświadczenia w kontaktach z klientami i umiejętności sprzedażowych

  • Wysokiego zaangażowania i inicjatywy w zakresie powierzonych obowiązków

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do prezentowanego doświadczenia i osiąganych wyników

  • Umowę o pracę

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem

  • Dobrą atmosferę, nowoczesne i przyjazne środowisko pracy

  • Profesjonalne szkolenia

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Pracowników, z którymi wspólnie będziemy mogli realizować wyznaczone cele

Oczekujemy na zgłoszenia Kandydatów zorientowanych na rozwój kompetencji zawodowych i otwartych na zdobywanie nowych doświadczeń

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT MEDYCZNY

Przewiń do profilu firmy