Oferta pracy

Konsultant medyczny

ReckittO firmie

  • Wołoska 22, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Reckitt

Wołoska 22

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i utrzymywanie kontaktów z lekarzami, położnymi w celu realizacji założonych celów promocyjnych

  • Odpowiedzialność za promocje produktów zgodnie z założoną strategią i prawem farmaceutycznym

  • Współpraca z przedstawicielami innych zespołów i działów

  • Raportowanie wszystkich aktywności i wydatków związanych z promocją produktów zgodnie z zasadami firmy

  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń naukowych

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętności interpersonalne nastawienia na budowanie i utrzymanie relacji z klientami w środowisku medycznym

  • Znajomość środowiska lekarskiego w obszarze pediatrii i alergologii

  • Orientacja na wyniki oraz dobra organizacja pracy

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość obsługi systemów Office

  • Czynne prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

To oferujemy

  • Ciekawą i rozwijającą pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • Możliwości rozwoju w zależności od osiąganych rezultatów

  • Narzędzia pracy: samochód i telefon służbowy

  • Pakiet socjalny, opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • Wakacyjne piątki

  • Infolinia Wsparcia Pracownika 24/7

  • karta rabatowa Carrefour

  • 4 godziny na urodziny

Etapy rekrutacji
1

Phone call

2

Meeting with HRBP + Line Manager (MS Teams)

3

Meeting with Manager+1 (MS Teams)

4

Final decision and feedback

Reckitt

Our world is constantly changing. So it's reassuring to know that there are some things we can always trust to help us take the best possible care of ourselves and the ones we love.

This trust inspires us. We’re a diverse, global family of over 43,000 people united by one passionate purpose: a cleaner, healthier world for all.

We are Reckitt. Home to the world's best loved and trusted hygiene, health and nutrition brands.

Przewiń do profilu firmy