Oferta pracy

Konsultant Medyczny

Adamed Pharma S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Romowanie produktów firmy wśród lekarzy i farmaceutów,

  • Praca z lekami OTX - Poznań, Chojnice,

  • Praca z lekami RX - linia Pulmo - Warszawa,

  • Budowanie relacji z Klientami firmy,

  • Realizowanie założonych celów i zadań,

  • Organizowanie targów, konferencji, sympozjów,

  • Generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w branży farmaceutycznej jako Przedstawiciel Medyczny,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office,

  • Wysoka orientacja na realizację celów,

  • Umiejętność planowania i analitycznego myślenia,

  • Wykształcenie wyższe - minimum licencjat,

  • Zaangażowanie i entuzjazm.

To oferujemy

  • Pracę w terenie,

  • Umowę na zastępstwo,

  • Wynagrodzenie zasadnicze i premię cykliczną i roczną,

  • Samochód służbowy lub ekwiwalent,

  • Dodatkowe 540-720 PLN/rok na zakupy lub wybrane benefity (kafeteria benefitowa),

  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę,

  • Bezpłatną opiekę medyczną ENEL-MED dla pracownika i bliskich (bogaty pakiet w tym rehabilitacja bez limitu),

  • Program Poleceń Pracowniczych - bonus do 4 000 zł brutto,

  • Ciekawa oferta szkoleń wewnętrznych, dofinansowanie do kursów i szkoleń,

  • Dodatkowe świąteczne świadczenia pieniężne, paczki mikołajkowe dla dzieci,

  • Imprezy firmowe (Festiwal Wartości, spotkania świąteczne),

  • Pakiet Zdrowie na 5 (akcje edukacyjne i profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, program mental health).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Premia kwartalna