Konsultant medyczny

  • Warszawa, mazowieckie
  • Bociania 13, 02-807 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 2019-09-12
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-10-12)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bank Komórek Macierzystych nOvum powstał w 2004 r. w oparciu o udokumentowane doświadczenie Przychodni nOvum w kriokonserwacji komórek, zarodków i tkanek. Przychodnia nOvum od lat osiąga znakomite efekty w stosowaniu procedur medycznych z użyciem mrożonych komórek, zarodków i tkanek.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • szkolenie dotyczące zakresu obowiązków;
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie medycyny;
    • dobre warunki pracy oraz stałe zatrudnienie i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków.

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji w środowisku medycznym;
    • prowadzenie prezentacji podczas warsztatów edukacyjno-informacyjnych dla przyszłych rodziców w Szkołach Rodzenia;
    • realizacja celów promocyjnych i marketingowych na powierzonym terenie;
    • monitorowanie rynku i działań konkurencji;
    • reprezentowanie firmy na kongresach i konferencjach krajowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe na poziomie licencjatu;
    • umiejętność pracy z ludźmi i współdziałania w zespole wykonującym podobne zadania;
    • odpowiedzialność, konsekwencja i sumienność;
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
    • umiejętność budowania trwałych, partnerskich relacji w środowisku medycznym;
    • wysoka motywacja oraz chęć samodoskonalenia;
    • prawo jazdy kat. B. oraz gotowość do pracy mobilnej.

    Mile widziane:

    • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym podstawową komunikację z pacjentami (rozmowy telefoniczne i bezpośrednie).
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    KLAUZULA INFORMACYJNA

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest NOVUM SP. Z O.O. UL. BOCIANIA 13 02 – 807 WARSZAWA. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Pan Andrzej Peńsko, Tel. +48668906046. Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zadań Banku Komórek Macierzystych, na podstawie art. 6 punkt 1a rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 30 lat od zakończenia umowy wiążącej Państwa z Bankiem. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, wyrażenia sprzeciwu przeciw przetwarzaniu  danych osobowych, prawo do usunięcia danych oraz prawo do ich przenoszenia. Posiadacie Państwo prawo do wniesienia skargi do Organu nadzorczego, gdy uznacie, iż przetwarzanie Państwa danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r. Państwa dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z NOVUM SP. Z O. O. podczas realizacji zadań Banku Komórek Macierzystych.  Podanie przez Państwa danych osobowych jest wymogiem prawnym i warunkiem realizacji umowy z Bankiem Komórek Macierzystych. Państwa dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w systemach informatycznych Banku Komórek Macierzystych. NOVUM SP. Z O. O. nie stosuje metod zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania.