Oferta pracy

Konsultant Microsoft Dynamics 365 Finance

Bonair S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

Bonair S.A.

Wincentego Rzymowskiego 34

Warszawa

Konsultant
Microsoft Dynamics 365 Finance

Numer ref.: Miejsce pracy: Warszawa lub zdalnie

Jako Bonair SA, jesteśmy liderem wdrożeń Dynamics 365 w Polsce a jako część Grupy Fellowmind jesteśmy wiodącym Partnerem Microsoft w Europie. Szukamy Ciebie – doświadczonego konsultanta Dynamics 365 F&O. Prowadzimy projekty w Polsce i za granicą.

Spotkania rekrutacyjne prowadzone są online.

Zadania, które czekają na Ciebie to:

  • Wdrażanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 Finance
  • Analiza potrzeb klienta i przełożenie wymagań na system
  • Dobra komunikacja z klientem w celu wypracowania optymalnego rozwiązania
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników końcowych

To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako konsultant wdrożeniowy obszaru finansowego Microsoft Dynamics 365 lub Dynamics AX 2012 (udział w min. 2 pełnych projektach)
  • Posługujesz się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na prowadzenie spotkań merytorycznych z klientem
  • Umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy i myślisz analitycznie
  • Masz wykształcenie wyższe kierunkowe lub techniczne
  • Jesteś gotowy/-a na wyjazdy zagraniczne
  • Potrafisz sprawnie komunikować się

Czeka na Ciebie:

  • Karolina, która powita Cię w recepcji pierwszego dnia
  • Twój zespół, który powita Cię z otwartymi ramionami i który polubisz od pierwszego tygodnia
  • Twój przełożony, który opowie Ci o wszystkich obecnie toczących się projektach i wytłumaczy zakres Twoich obowiązków
  • Twoje zadania w największych projektach Dynamics w Polsce i za granicą
  • Twoje miejsce przy biurku w naszym biurze lub możliwość pracy zdalnej
  • Poranne spotkania statusowe, bo pracujemy zwinnie
  • Twoje Vouchery na egzaminy Microsoft, bo ważne jest dla nas abyś podnosił swoje kompetencje
  • IntraBonair, z którego dowiesz się o wszystkich inicjatywach jakie mają u nas miejsce
  • Twoja karta Multisport, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy