Oferta pracy

Konsultant MS Dynamics

Grupa Progres

22 00027 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Nasz Klient to producent materiałów budowlanych, jest to europejski lider w swojej branży, znajduje się w top 10 w światowych rankingach. Zarządza 7 zakładami produkcyjnymi w 4 krajach w Europie. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe wdrożenie MS Dynamics 365 F&O

  • Analiza procesów biznesowych

  • Zaprojektowanie rozwiązania ERP w tym potrzebnych customizacji

  • Konfiguracja systemu MS Dynamics 365

  • Przygotowanie i realizacja GoLive

  • Wsparcie kluczowych użytkowników w pracach projektowych

  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą usług wdrożenia systemu ERP

  • Prowadzenie szkoleń indywidualnych lub grupowych dla użytkowników końcowych

Wymagania pracodawcy

  • Zaawansowana znajomość MS Dynamics 365

  • Doświadczenie we wdrażaniu MS Dynamics 365 lub AX 2012

  • Umiejętność analizy procesów biznesowych w jednym z zakresów: finanse, supply chain, sprzedaż i marketing, logistyka i sprzedaż

  • Kreatywne i krytyczne podejścia do projektowania optymalnego rozwiązania dla procesów biznesowych w firmach produkcyjnych

  • Umiejętność projektowania i wprowadzania customizacji podnoszących poziom obsługi procesów we wdrażanym systemie

Pracodawca oferuje

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań Microsoft Dynamics 365

  • Udział w projekcie wdrażania systemu MS Dynamics 365 w międzynarodowej organizacji

  • Wysoką samodzielność w działaniu

  • Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń z zespołami projektowymi

  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Bardzo szeroki pakiet benefitów w tym m.in. karta sportowa, bogaty pakiet medyczny, nauka języka

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

  • jeden krótszy dzień pracy

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy