Konsultant - obsługa klienta indywidualnego

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Asystent
  • 15–18 zł brutto / godz.
  • 17.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 16.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

    Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

    Nasz parter to lider na rynku telefonii mobilnej i stacjonarnej w Polsce.
    Sukces osiągamy dzięki bezpośredniej komunikacji i przyjacielskim relacjom w pracy. Aby być w czołówce stawiamy na dynamiczne działanie. Dzięki poszukiwaniu nowych inspiracji i uczciwemu podejściu do biznesu tworzymy przyszłość.
    Trudno nam wymienić wszystkie korzyści wypływające z pracy z nami. Cenimy różnorodność, dostrzegamy różne potrzeby naszych pracowników i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Wierzymy, że najważniejsi są ludzie, którzy tu pracują i wartości, jakie wnoszą do naszej firmy.

    MIEJSCE PRACY: Rzeszów (centrum)

    Miejsce pracy: Rzeszów

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • kompleksowa obsługa Klientów poprzez udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące faktur i rozliczeń oraz usług aktywnych na koncie Klienta,
    • przedstawianie warunków oferty i aktualnych promocji,
    • wprowadzanie do systemów danych, zamówień i zleceń od Klientów,
    • obsługa i rozpatrywanie zgłoszeń,
    • dbanie o pozytywne relacje z Klientami i dobry wizerunek firmy.

    CZEGO OCZEKUJEMY?

    • wysokiej komunikatywności,
    • pewności siebie, otwartości na wiedzę,
    • sprawnego posługiwaniami się komputerem i smartfonami,
    • dyspozycyjności (również popołudniami, w niektóre weekendy i święta).

    CO OFERUJEMY?

    • możliwość awansu i podwyżek,
    • umowę o pracę (stawka podstawowa od 15zł + premie),
    • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
    • pracę w pełnym wymiarze etatu (możliwe 3/4)
    • pracę nowoczesnych pomieszczeniach o wysokim standardzie (w przerwach bilard, piłkarzyki, fotel do masażu)
    • dostęp do karty MiltiSport, prywatnej opieki medycznej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych” „Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

    Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.