Logo Pracuj.pl

Konsultant Obsługi Klienta

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Gliwice, śląskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Exorigo-Upos S.A.

Bojkowska 35

Gliwice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Rejestracja i weryfikacja zgłoszeń klienta oraz pozyskiwanie niezbędnych danych do rozwiązania incydentów
  • Kontrola nad zgłoszeniami serwisowymi oraz ich odpowiednie przekazywanie
  • Bezpośredni kontakt z klientem na podstawie zgłoszeń
  • Zarządzanie licencjami oraz kontami systemowymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • Umiejętność pracy w zespole i przekazywania wiedzy
  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u i możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Bezpłatny parking dla pracowników

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Jesteśmy wszędzie tam, gdzie robisz zakupy.

Nasz sprzęt i systemy pracują zarówno w ogólnopolskich sieciach handlowych jak i sklepach osiedlowych.

Tworzymy dobre produkty, które sam jako klient możesz sprawdzić w akcji: aplikacje sprzedażowe, systemy obsługi płatności, fakturomaty, info kioski, drukarki fiskalne… Dajemy także całościowe wsparcie naszym klientom, od wsparcia technicznego, przez customer service i specjalistów pracujących na I i II linii do pracowników logistyki.

Dołącz do naszego zespołu a przekonasz się, że z nami wszystko jest możliwe i wszystko da się zrobić 😊

Konsultant Obsługi Klienta, Bojkowska 35, Gliwice