Oferta pracy

Konsultant Obsługi Klienta

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Przyokopowa 33, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Przyokopowa 33

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna mailowa i telefoniczna obsługa Klientów firmy, wzmacnianie pozytywnych relacji z Klientami B2B i B2C oraz dbanie o kompleksową i terminową obsługę zgłoszeń.

Nasze wymagania

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • zdolności szybkiego uczenia się;

  • komunikatywności, umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych, dobrej dykcji;

  • otwartości na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń;

  • umiejętności pracy w zespole;

  • wykształcenia minimum średniego;

  • bardzo dobrej organizacja swoich codziennych zadań i gotowości do pracy zdalnej;

  • mile widziana znajomość programów typu Salesforce/SAP;

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę w strukturach wiodącego dostawcy oprogramowania dla profesjonalistów;

  • pracę w zespole chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniami;

  • gamifikacyjne systemy motywacyjne, Multisport, opieka medyczna;

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna