Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant obsługi klienta z językiem francuskim

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Currently we are looking for

    SOPRA STERIA TO PROFESJONALIZM, INNOWACYJNOŚĆ ORAZ PONAD 45 LAT DOŚWIADCZENIA. GLOBALNY DOSTAWCA USŁUG INFORMATYCZNYCH, ZARÓWNO DLA SEKTORA PUBLICZNEGO JAK I PRYWATNEGO, ZATRUDNIA PONAD 35  TYSIĘCY PRACOWNIKÓW W PONAD 20-STU KRAJACH NA CAŁYM ŚWIECIE. W POLSCE, NASZA FIRMA ZLOKALIZOWANA JEST W KATOWICACH, Z SIEDZIBĄ W BUDYNKU ALTUS. OBECNIE ZATRUDNIAMY JUŻ PONAD 800 OSÓB I STALE ZWIĘKSZAMY ZATRUDNIENIE.

    OBOWIĄZKI

    • obsługa klientów francuskojęzycznych w zakresie zagadnień informatycznych,
    • zarządzanie przychodzącymi zgłoszeniami  zgodnie z dostarczonymi procedurami.

    WYMAGANIA

    • znajomość języka francuskiego na poziomie B1-C1,
    • umiejętność szybkiego uczenia się,
    • chęć rozwoju kompetencji informatycznych.

    OFERUJEMY

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Pracę w środowisku międzynarodowym z wykorzystaniem języków obcych,
    • Wysokie wynagrodzenie,
    • Przyjazną atmosferę w pracy,
    • Szkolenie wstępne dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika,
    • Bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w branży IT.

    Aplikuj  do nas albo prześlij CV na adres:  [email protected]

    Informujemy, że przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z RODO – http://www.soprasteria.pl/oferty-pracy/przetwarzanie-danych-osobowych

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Sopra Steria Polska Sp. z o.o. moich danych osobowych w zakresie wskazanym w niniejszym CV na potrzeby procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji.”

    „I agree to the processing by Sopra Steria Polska Sp. z o.o. my personal data contained in my CV for the recruitment process and further recruitment processes.”