Ta oferta pracy jest nieaktualna od 148 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant on site ds. rekrutacji tymczasowych

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2017-08-28

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Aktualnie do Randstad Polska poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • rekrutacja pracowników na stanowiska produkcyjne
  • zarządzanie administracją personalną
  • obsługa klienta
  • raportowanie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • asertywność, dokładność, samodzielność
  • prawo jazdy – czynne lub przez egzaminem
  • mile widziana znajomość programu SAP oraz dobra znajomość programu Excel

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • świadczenia pozapłacowe (opieka medyczna, karta sportowa)
  • dostęp do platformy benefitowej Randstad Plus, możliwość dofinansowania do nauki języka angielskiego
  • możliwość szkoleń z zakresu rekrutacji i kompetencji miękkich
  • możliwość pracy w biurze on site stworzonym u jednego z naszych klientów w Łodzi
  • szansa na rozwój u lidera wśród agencji pracy tymczasowej
  • premie raz na kwartał
Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.