Oferta pracy

Konsultant Oprogramowania

KARDEX POLSKAO firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kardex Remstar jest wiodącym, globalnym dostawcą zautomatyzowanych rozwiązań w zakresie składowania i kompletacji. Systemy Kardex zostały zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności i poprawy wydajności procesów intralogistycznych klientów.

Na całym świecie zainstalowaliśmy z powodzeniem już ponad 140.000 systemów – rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów zgodnie z najnowszymi wymogami rynku.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania wykorzystywanego do obsługi automatycznych systemów magazynów
  • Konfigurowanie połączenia oprogramowania z systemami informatycznymi klienta
  • Szkolenie operatorów
  • Doradztwo i wsparcie sprzedaży automatycznych systemów magazynowych
  • Podróże służbowe: większość pracy dla klientów na terenie całej Polski, ewentualnie wsparcie w krajach bałtyckich

Wymagania:

  • Znajomość i doświadczenie z administracją systemów operacyjnych MS Windows, MS Windows Server – prawa użytkownika, SMB, usługi, ustawienia sieciowe, dziennik zdarzeń itp.
  • Podstawowa znajomość MS SQL (podstawowe zarządzanie, tworzenie baz danych, backup, połączenie z bazą danych, umiejętność obsługi MS SQL Management Studio)
  • Znajomość sieci (protokół TCP/UDP)
  • Doświadczenie w branży IT
  • Wykształcenie średnie z maturą
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Dostępność czasowa
  • Chęć częstego podróżowania (delegacje krajowe i zagraniczne)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka Rosyjskiego
  • Doświadczenie w logistyce
  • Lokalizacja w centralnej Polsce (zaleta)

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym zespole, na Europę Wschodnią i Rosję
  • Praca w trybie Home Office, możliwość korzystania z biura w Warszawie
  • Praca nad ciekawymi projektami w przemyśle
  • Telefon komórkowy, laptop, samochód również do celów osobistych, premie, płatne nadgodziny, karta multisport, kursy językowe i szkolenia zawodowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy