Ta oferta pracy jest nieaktualna od 262 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Konsultant Oświatowy

  • pomorskie
  • Specjalista
  • 2018-02-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GRUPA MAC S.A. znajduje się w czołówce wydawców edukacyjnych w Polsce. Od prawie 30 lat publikujemy cieszące się uznaniem pomoce dydaktyczne i podręczniki. Wspieramy w ten sposób nauczycieli w ich codziennej pracy, a milionom uczniów zapewniamy dostęp do wiedzy w tradycyjny, jak i nowoczesny sposób.

    W związku z rozwojem naszej sieci sprzedaży, szukamy osób, które dołączą do nas, jako:

    Teren pracy: powiat nowodworski, bartoszycki, braniewski, elbląski, m. Elbląg, lidzbarski, olsztyński, m. Olsztyn, malborski, sztumski, tczewski, kwidzyński

    Twoje zadania:

    • budowanie długotrwałych relacji z Klientami – dyrekcją szkół i przedszkoli, nauczycielami oraz przedstawicielami instytucji samorządowych
    • realizowanie planów sprzedażowych i marketingowych
    • doskonalenie naszej oferty poprzez dostosowywanie jej do potrzeb Klientów

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w kontakcie bezpośrednim z Klientem
    • otwartość na nowoczesne technologie i produkty multimedialne
    • zorientowanie na potrzeby Klienta
    • zarejestrowana działalność gospodarcza lub gotowość do jej rejestracji
    • własny samochód oraz czynne prawo jazdy kategorii B
    • dodatkowym atutem będzie znajomość branży wydawnictw edukacyjnych

    Oferujemy:

    • współpracę z firmą oferującą sprawdzone i cieszące się zaufaniem produkty
    • program WSPARCIE NA DOBRY POCZĄTEK, zapewniający poczucie bezpieczeństwa i opiekę na starcie
    • system wynagradzania zachęcający do odnoszenia sukcesów (bez limitu w wysokości prowizji)
    • wsparcie obsługi Klientów przez zespół stacjonarnych konsultantów telefonicznych
    • zespołowość i możliwość wymiany doświadczeń
    • dużą dozę samodzielności
    Zainteresowała Cię nasza oferta? Prześlij CV i zgłoś udział w rekrutacji.

    Administratorem danych jest Grupa MAC S.A. z siedzibą w Kielcach przy ul. Witosa 76. Dane osobowe zawarte w przesłanych dokumentach są przetwarzane zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.