Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Podręcznikarnia Wydawnictwo Edukacyjne z siedzibą w Białymstoku, 15-521 Białystok-Zaścianki, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Oświatowy

PODRĘCZNIKARNIA WYDAWNICTWO EDUKACYJNE TOMASZ FILIPCZUK

  • pomorskie

    pomorskie
  • ważna jeszcze 5 dni
    do: 25 sty 2022
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z dyrekcją przedszkoli, nauczycielami oraz innymi wskazanymi instytucjami i aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz współtworzenie bazy kontrahentów na podległym terenie

  • Współpraca oraz budowanie długofalowych relacji w branży edukacyjnej: z dyrektorami i właścicielami przedszkoli, nauczycielami, pedagogami, innymi wskazanymi osobami

  • Prowadzenie spotkań i prezentacji sprzedażowych w oparciu o materiały edukacyjne, katalogi, publikacje - zarówno osobiście w placówkach jak i online

  • Przygotowywanie ofert dopasowanych do potrzeb klienta

  • Skuteczna sprzedaż pakietów edukacyjnych oraz innych materiałów edukacyjnych będących w aktualnej ofercie

  • Finalizacja zamówień, deklaracji i realizacja wyznaczonych planów sprzedaży

  • Raportowanie bieżących działań

  • Udział w wewnętrznych szkoleniach

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność

  • Dyspozycyjność oraz czynne prawo jazdy kategorii B

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów i usług, w tym na stanowisku przedstawiciela

  • Doświadczenie w prowadzeniu spotkań i prezentacji sprzedażowych

  • Minimum średnie wykształcenie

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długofalowych relacji z klientami

  • Podejmowanie inicjatywy, kreatywność oraz samodzielność

  • Otwartość na szkolenia i zdobywanie wiedzy

  • Mile widziane: znajomość branży edukacyjnej, zwłaszcza przedszkoli, znajomość rynku wydawniczego, własny samochód

To oferujemy

  • Możliwość pracy i rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji

  • Szkolenia wdrożeniowe

  • Szkolenia rozwijające kompetencje

  • Elastyczne formy zatrudnienia i współpracy

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w wybranym okresie roku

  • Atrakcyjne prowizje od zebranych zamówień

  • Auto służbowe lub zwrot kosztów przy użytkowaniu własnego samochodu

  • Przyjazną atmosferę pracy

O nas

Podręcznikarnia to Wydawnictwo Edukacyjne, które tworzy i wydaje materiały przeznaczone do przedszkoli: pakiety edukacyjne, pomoce dydaktyczne, książki.

Nasze materiały przygotowują praktycy – nauczyciele pracujący w przedszkolach, którzy rozumieją i znają potrzeby dzieci. Swoje wieloletnie doświadczenie wykorzystują tworząc karty pracy, przewodniki metodyczne i pomoce dydaktyczne, ułatwiające poznanie świata dzieciom w wieku od 3 do 6 lat.

Od ponad 10 lat cieszymy się zaufaniem nauczycieli, dzieci i rodziców. Wciąż rozbudowujemy ofertę wydawniczą i docieramy do przedszkoli na terenie całego kraju.

Zapraszamy na https://podrecznikarnia.pl/