Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant Oświatowy - Przedstawiciel

USKI Polska Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • umawianie spotkań z zainteresowanymi Klientami

  • sprzedaż produktów edukacyjnych

  • udoskonalanie technik sprzedaży oraz promowania szkoły i jej programów edukacyjnych

  • rekrutacja przedstawicieli - w razie awansu

  • organizacja prac grupy przedstawicieli - w razie awansu

  • motywowanie pracowników - w razie awansu

  • pozyskiwanie nowych klientów – w razie awansu

Nasze wymagania

  • łatwość w tworzeniu trwałych i wartościowych relacji z Kontrahentami

  • gotowość do pracy i zaangażowania

  • umiejętność motywowania pracowników

  • kultura osobista i etyka pracy

  • śmiałość i charyzma

  • użytkowanie własnego samochodu w pracy

Mile widziane

  • znajomość tematu e-learningu oraz technik promowania tej formy kształcenia

  • doświadczenie w sprzedaży lub szkolnictwie

  • umiejętności w zakresie negocjacji oraz osiągania wyznaczonych celów

  • możliwość zgłaszania się całego zespołu sprzedażowego (2-5 osób)

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie

  • pracę na bazie zainteresowanych Klientów

  • możliwość osiągania nieprzeciętnych wyników pracy bez dużego nakładu czasu

  • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu

  • szkolenia sprzedażowe i produktowe

  • atrakcyjny system motywacyjny

  • elastyczny czas i gwarancja ciągłości pracy, możliwość pracy on-line

  • narzędzia do pracy: laptop, telefon służbowy

  • dla najbardziej aktywnych pracowników zapewniamy samochód służbowy

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Mile widziane grupy sprzedażowe z branży oraz pokrewne (handlowcy, nauczyciele, agenci ubezpieczeniowi).

Podoba Ci się oferta naszej firmy?

Jeżeli chcesz się z nami rozwijać i piąć po szczeblach kariery, zgłoś się!

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV należy przesłać przez kliknięcie przycisku APLIKUJ.

Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki.

Jesteśmy ogólnopolską szkołą zajmującą się prowadzeniem programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, efektywnego przyswajania wiedzy, czytania i zapamiętywania. Ponad 18-letnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby naszego klienta, w sposób elastyczny dostosować program do jego potrzeb i wymagań. Proponujemy różne programy w zależności od grupy wiekowej.

Przewiń do profilu firmy