Konsultant Oświatowy - Zespoły Sprzedażowe

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 2017-09-09
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2017-10-09)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Uniwersytecka Szkoła Kształcenia Indywidualnego

Jesteśmy ogólnopolską szkołą zajmującą się prowadzeniem kursów dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych z zakresu nowoczesnych technik uczenia się, efektywnego czytania i technik pamięciowych. Prawie 15-letnie doświadczenie pozwala nam zrozumieć potrzeby naszego klienta, w sposób elastyczny dostosować program do jego potrzeb i wymagań. Proponujemy różne kursy w zależności od grupy wiekowej.

W zawiązku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi, poszukujemy osób na stanowisko:

KONSULTANT OŚWIATOWY / ZESPOŁY SPRZEDAŻOWE

Opis stanowiska:

Praca polega na finalizowaniu umów na kursy edukacyjne. Będą to osoby, które same poprosiły o spotkanie.

Wymagania:

  • gotowości do pracy min. 4 dni w tygodniu (praca głównie popołudniami lub weekendy)
  • gotowości do użytkowania własnego samochodu
  • bardzo wysokiej etyki i kultury osobistej
  • motywacji do osiągania celów sprzedażowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej oraz kursów edukacyjnych

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • bardzo atrakcyjny system motywacyjny
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe
  • możliwość rozwoju zawodowego i szybkiego awansu
  • dowolne formy zatrudnienia (po trzymiesięcznym okresie próbnym)
  • elastyczny czas i gwarancja ciągłości pracy
  • przekazujemy listę osób zainteresowanych naszą ofertą edukacyjną
  • mile widziane całe zespoły sprzedażowe

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv, list motywacyjny należy przesłać przez kliknięcie przycisku APLIKUJ poniżej:

lub na adres mailowy rekrutacja@uski.edu.pl

Istnieje możliwość złożenia dokumentów osobiście w siedzibie Spółki.

Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą przez Spółkę, wyłącznie w celach niezbędnych dla procesu rekrutacji i nie będą przekazywane innym podmiotom. Dane osobowe kandydatów w postaci umożliwiającej identyfikację osób, których dotyczą, przechowywane będą nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu ich przetwarzania.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się