Logo Pracuj.pl

Konsultant pierwszej linii wsparcia z j. niemieckim

ComputacenterO firmie

  • Przemyśl
    Przemyśl, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Rozwiązywanie problemów technicznych klientów niemieckojęzycznych (Service Desk)
  • Mailowy oraz telefoniczny kontakt z użytkownikami
  • Praca z systemem ticketowym
  • Zarządzanie pocztą elektroniczną

Wymagania pracodawcy

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętności komunikacyjne

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej (nowoczesne biuro zlokalizowane w centrum Poznania, z dogodnym dojazdem komunikacją miejską oraz przestrzenią do odpoczynku)
  • Pełne, miesięczne szkolenie wdrażające
  • Możliwość pracy w pełnym bądź niepełnym wymiarze godzin
  • Rozwój w ramach struktur międzynarodowej firmy technologicznej
  • Narzędzia wspierające rozwój: dostęp do platformy Udemy, szkolenia i kursy językowe
  • Pracę w zgranym zespole, który chętnie podzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, system kafeteryjny, welcome pack dla każdego nowego pracownika, bonus roczny, dodatkowy dzień urlopu z okazji urodzin, bonus relokacyjny, bonus za polecenie pracownika, cykliczne spotkania integracyjne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • pakiet relokacyjny
  • dodatkowy urlop
  • system kafeteryjny
  • bonus za polecenie pracownika

Jeden z czołowych dostawców usług IT, firma Computacenter jest wiodącym na rynku, niezależnym partnerem technologicznym, któremu zaufały duże korporacje i organizacje z sektora publicznego.

Pomagamy naszym klientom dostarczając, zarządzając oraz modernizując ich infrastrukturę technologiczną. Jednocześnie umożliwiamy im transformację cyfrową, wspierajacą ich działalność biznesową oraz działania ich pracowników.

Computacenter jest spółką publiczną notowaną na londyńskiej giełdzie

w ramach indeksu FTSE 250 (CCC.L), która zatrudnia ponad 18 tysięcy pracowników na całym świecie.

W Poznaniu rozpoczęliśmy swoją działalność w sierpniu 2018 roku, prowadzimy tu jedno z naszych kluczowych Centrów Usług Międzynarodowych, które świadczy usługi wsparcia IT i wsparcia biznesowego zarówno na rzecz międzynarodowych klientów

z całego świata, a także na rzecz pozostałych lokalizacji Computacenter.

Stale poszerzamy portfolio naszych klientów, co jest możliwe dzięki utalentowanym i bardzo dobrze wykształconym pracownikom – największej wartości Computacenter.

#winningtogether

Rekrutujemy nie tylko w Poznaniu, ale i na terenie całego kraju.

Wysokie kwalifikacje, umiejętności językowe, komunikacyjne oraz cechy indywidualne, w połączeniu z wdrażanymi technologiami, tworzą naszą przewagę konkurencyjną na rynku.

Z dużym sukcesem zatrudniamy i wspieramy rozwój osób znających biegle języki: niemiecki i angielski a także inne, takie jak szwedzki, francuski czy rosyjski.

Nasi pracownicy to ludzie pragnący rozpocząć pracę

w międzynarodowym środowisku, z wykorzystaniem znajomości języków obcych.

Nie wymagamy żadnej wiedzy technicznej na starcie, dajemy możliwości poznania od podstaw oraz rozwoju w branży IT - najważniejsza jest dla nas chęć nauki.

Jesteśmy bardzo ciekawą alternatywą dla osób chcących wykorzystywać

w codziennej pracy znajomość języków obcych, poznać międzynarodowe środowisko pracy i pracować z klientem.

Aktualne oferty pracodawcy
KPL/019/AŻU

Konsultant pierwszej linii wsparcia z j. niemieckim, Przemyśl