Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Konsultant planowania produkcji

reBuy Electronic Services Polska Sp. z o.o

  • Składowa 1b, Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)
    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Składowa 1b

Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo oraz współtworzenie układu hali produkcyjnej wraz z zespołem reBuy Polska.

  • Audyt aktualnego układu hali - wizyta w firmie celem zapoznania się z aktualnym układem hali, zapoznanie się z rysunkiem technicznym hali, wskazanie obszarów do poprawy, ocena obecnej technologii.

  • Szkolenie - Przedstawienie sprawdzonych, dobrych praktyk oraz narzędzi wspierających zarządzanie produkcją, tzn. planowaniem układu, planowaniem przepływu, symulacja produkcji.

  • Konsultacje poszczególnych układów celem zaplanowania układu na hali produkcyjnej.

Nasze wymagania

  • Zrealizowane projekty planowania produkcji / układu hal

  • Otwartość na pracę w trybie zadaniowym

  • Elastyczność i gotowość do wizyty w siedzibie, celem poznania specyfiki działalności

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie godzinowe/kontraktowe

  • Elastyczny czas pracy

  • Swoboda w planowaniu i realizacji swoich zadań

  • Współpraca z firmą o europejskich korzeniach

Jesteśmy spółką “córką” niemieckiej firmy reBuy reCommerce GmbH - jednej z największych platform do sprzedaży i zakupu używanego sprzętu elektronicznego, książek, płyt CD/DVD/BluRay oraz inteligentnych zegarków. reBuy Electronic Services Polska powstał na początku 2018 roku.

Od tego czasu rośniemy i rozwijamy się bardzo szybko, obecnie zatrudniamy ponad 200 osób.

Naszym zadaniem, podobnie jak spółki niemieckiej, jest dawanie drugiego życia używanym przedmiotom. Obsługujemy aktualnie 8 kategorii produktów elektroniki użytkowej.

Przewiń do profilu firmy